Ogrodowe patio z podłożem z płytek tarasowych

W przypadku gdy posiadamy ogród, ważne jest także stworzenie miejsca, w którym będziemy mogli wypocząć. Istotne jest by miejsce takie stanowiło swoiste przejście między częścią domową i ogrodową. Idealnym pomysłem jest patio lub taras przylegający do domu.Podłoże tarasu powinno być równe, względu na meble, które często na nim stawiamy. Nikt nie lubi gdy stół czy krzesła się kiwają, ze względu na brak wypoziomowania podłogi.

By osiągnąć taki efekt ważne jest korzystanie z odpowiednich materiałów. Dobrym pomysłem są płytki tarasowe. Są one dostępne w wielu różnych kolorach i wymiarach, co daje możliwość wybrania idealnych. Mamy szansę wyboru małych lub dużych płytek, kwadratowych lub prostokątnych, o prostych lub pofalowanych bokach.

Podobny komfort daje nam użycie bruku klinkierowego, który też jest wytrzymały, nie jest matowy i ma kilka kolorów z których możemy wybrać idealnych dla nas. Należy pamiętać, że bruk klinkierowy nie jest dostępny w tak szerokiej gamie kolorów i wzorów jak płytki tarasowe, dlatego trzeba dobrze się zastanowić przed podjęciem ostatecznej decyzji co do wyboru bruku klinkierowego.

About the Author

Ola